Google ilk sayfada çıkmak

trsitem · Guide · created 13 days ago

Konu : Google ilk sayfada çıkmak

Telefon : 0545 282 06 04 (Ulaşamazsanız Wp dan mesaj yada mail yazın.)

E-Mail : ovguyorulmaz1989@gmail.com

Whatsapp : 0541 376 22 65

Not : Aşağıda bulunan yorum kısmına da yazarak, soru ve görüşlerinizi belirtip bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Google ilk sayfada çıkmak için sitenizin değer kazanması gerekli demiştik. Bu işin kolay yolu , üç kağıtlı yolu , hileli yolu filan yok. Sonuçta milyar dolarlık bir arama motorundan bir yapay zekadan söz ediyoruz.

Kıçında don , önünde bira , elinde sigara 24 saat bilgisayar başında takılan çakma seocuların biz hacklink basıyoruz aga , botlar ile trafik çekiyoruz hop siten bir haftada en üstte gibi sahte vaatlerine itibar etmeyiniz.

Öyle diyorsun da , Google ilk sayfada çıkmak nasıl oluyor söyle be artık dediğinizi duyar gibiyim. Öncelikle dostlar Php , Css , Javascript gibi dilleri anadiliniz gibi bildiniz , web sitemizin kolay index alması ve arama motorlarının sitemizi kolay taraması ve her başlığın , videonun , resmin , alanın neyi ifade ettiğini belirttiğiniz etiketleri de girdiniz. Bu saydıklarımız zaten Allah’ın emri.

Google ilk sayfada çıkmak için bu yaptıklarınız iş bile değil. Google ilk sayfada çıkmak için kullanıcının projenizi sevmesi lazım. Web sitenizi paylaşması , sık sık ziyaret etmesi , bir farklı bağlantıdan diğerine geçmesi için sebepler yaratmanız lazım.

Google ilk sayfada çıkmak , sitenizin en değerli site olması içim , Gogole gözünde değer kazanması için gerçekten 1. olmayı hak eden bir site yapmanız lazım.

Fıkra mı paylaşıyorsunuz en komiği olacak , Video sitesi mi açtınız o halde kullanıcı aradığı videoyu kolay bir şekilde bulabilecek , isterse indirebilecek , dilerse farklı kalitelerde seyredebilecek , dilerse sosyal medyada tek tuş ile paylaşabilecek ve yorum yazabilecek. Nice farklı özellikler ile sitenizi süsleyebilirsiniz.

İyi bir programcı değilseniz ve Google en basit kurallarını dahi bilmiyorsanız. en uygun fiyatlara uzman ekibimiz ile çalışabilirsiniz.

Read more...
  • Guidebadge90px-white

    Follow this guide to find these dishes wherever you go. Upload your own photos to show off the things you've tried.

    Spot All items to earn this badge.
  • Add items to your guide.